Yüksek kaliteli hizmetlerimizi dünya çapında sunabilmek için iş ortağı ağımızı sürekli geliştiriyoruz. Bir bayii mi arıyorsunuz? Yoksa ortak mı olmak istiyorsunuz? Aşağıdaki bölüme bir göz atın veya sadece sorunuzu yazıp gönderin. Size yardım etmek için elimizden geleni yapacağız.

Türkiye (Merkez Ofis)

A.O.S.B. 10007 Sk. No: 9
35620 Çiğli – İzmir
Türkiye

+90 232 376 70 84
tolon@tolon.com

Global Satış ve Satış Sonrası Destek

Gökhan Erbay – gerbay@tolon.com
parts@tolon.com

Yardım Masası ve Teknik İletişim

help@tolon.com

Yurtiçi Teknik Servis

Izmir: +90 549 791 12 83 / +90 533 368 83 63
servis@tolon.com

Istanbul: +90 549 823 23 26 / 25
servis@tolon.com

Yurtiçi Satış Müdürü

Cem Çobanoğlu
+90 533 255 59 10
ccobanoglu@tolon.com


Avrupa

Bijenstraat 3
9051 Sint-Denijs-Westrem
Belçika

globalsales@tolon.com

VP Satış Avrupa

Carine Derez
+32 9 333 83 34
+32 475 976 311
carine.derez@tolon.com

VP Satış Global

David Vervaet
+32 472 41 324 4
david.vervaet@tolon.com

Satış ve Pazarlama Asistanı

Kelly Langeraert
+32 496 42 59 92
kelly.langeraert@tolon.com

Global Satış Sonrası Müdürü

Bart De Vlaminck
+32 474 28 54 56
bart.devlaminck@tolon.com


ABD

99 Aberdeen Loop
Panama City FL 32405
ABD

globalsales@tolon.com

VP Satış ABD

Jens Voldbaek
+1 704 904 91 01
jens.voldbaek@tolon.com

Satış Müdürü ABD

Scott Robinson
+1 850 980 15 54
scott.robinson@tolon.com

Satış Sonrası Müdürü ABD

Bill Wright
+1 850 532 37 13
bill.wright@tolon.com


Ortadoğu

globalsales@tolon.com

Satış Müdürü MEA

Saaid El Hilali
+9 715 55 269 92 26
saaid.el.hilali@tolon.com

Sorunuz?





  • Tolon kişisel bilgilerinizi korur ve gizliliğine önem verir. Bu bilgiler sadece hesabınızın idaresi ile ilgili olarak ve size, bizden talep ettiğiniz ürün ve hizmetlerin temin edilebilmesi amacıyla kullanılır. Zaman zaman, ürün ve hizmetlerimiz, ve sizin ilginizi çekecek diğer konularla ilgili olarak sizinle irtibata geçebiliriz. Bu amaçla sizinle iletişim kurmamıza izin veriyorsanız, lütfen aşağıdaki kutucuğa tıklayıp iletişim şeklinin nasıl olmasını istediğinizi belirleyiniz.

    TOLON'un diğer konularla ilgili olarak tarafımla iletişim kurmasını kabul ediyorum.

    İletişim kurulmasını ne zaman isterseniz sonlandırabilirsiniz. Gizlilik Politikamızı inceleyerek iletişim sonlandırma, gizlilikle ilgili uygulamalarımız ve gizliliğinizi nasıl koruduğumuza dair bilgi edinebilirsiniz.
    Gönder kutucuğuna tıklayarak TOLON'a, yukarıda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi saklayıp işleyerek size istediğiniz içeriği temin etmek için izin vermiş olacaksınız.