Ana Sayfa >
Ürünler > Yıkama Teknolojileri

Çamaşır Yıkama - Sıkma Makineleri

Optimum mekanik çitileme efekti;

50 yıldan fazla bir süredir yıkama makineleri imal eden Tolon markasının tecrübeli mühendisleri tarafından tasarlanan mükemmel iç tambur derinlik-yükseklik oranı sayesinde en iyi mekanik çitileme efekti sağlanmış olur. Unutulmamalıdır ki, yıkama makinelerinde en iyi sonuç, derin olan tambur ile değil yüksek olan tambur ile alınır.

Gerçekten minimize edilmiş su tasarrufu;

Özel kalıplarda şekillenen iç ve dış tambur parçaları sayesinde tamburun yörüngesinden hiç sapmadan kusursuzca dönmesi sağlanır. Bu sayede, iç ve dış tambur birbirine en yakın mesafede döner ve yıkama kalitesinden ödün vermeden maksimum su tasarrufu sağlanmış olur.

Zamana karşı yarış;

Geniş su alma boruları ve geliştirilmiş kazan suyu ısıtma sistemi sayesinde kaybolan zamanlarınızı geri kazanın. Üstelik akıllı sıkma sistemi sayesinde artık sıkmada hata derdine son!

Servis edilebilir yapı;

Tüm Tolon çamaşırhane makineleri birbirine geçmeli ve vidalı sistem ile üretilir. Özel tasarım rulman yatağı, keçeler, aktarma mili ve bilumum yüksek strese dayalı çalışan parçalar senelerce sorunsuz çalışma üzerine tasarlanmıştır. Gerektiğinde tüm parçalar makinenin çalışma mahallinde değiştirilebilir. Böylelikle olası durumlarda zaman kayıplarınız en aza indirgenmiştir.

Yeni Nesil Yıkama